Porzellan Zahl der Lose: 123
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1679834
11233
309
Porcelán párologtató, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
1680155
11234
309
Fésülködő hölgy, jelzetlen porcelán figura, kézzel festett, hibátlan, 19x21 cm 1681479
11235
309
Karlsbad 1932. porcelán emlékpohár, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 13 cm 1680678
11236
309
Antik kézzel festett fajansz tányér, kis lepattanással, jelzett (Q), d: 20 cm 1680190
11237
309
Vadászkutyák, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, h:33 cm, m:19 cm 1684741
11238
309
Osnabrücki emlék tálkák (5 db), matricás, kopott, jelzett, d:9 cm (5×)
1684532
11239
309
Kínai kézzel festett teáscsésze (7db) és alj (10 db), jelzett, kopott
1684433
11240
309
cca 1900 2 db porcelán csésze, részben kézzel festett, egyiken hajszál repedéssel, m:7 cm, d:10 cm (2×) 1684157
11241
309
England teás készlet, levonóképes, néhányon hajszál repedéssel, jelzett 1683595
11242
309
Jelzett fácán pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm, h:14 cm
1686265
11243
309
Kézzel festett német névnapi emlék bögre, kopott, jelzett (S), felirattal, m:8,5 cm 1683140
11244
309
Jelzett foka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF