Porzellan Zahl der Lose: 123
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1680783
11172
309
Zsolnay békakirály, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:7 cm 1680778
11173
309
Zsolnay bagoly, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:8 cm 1643506
11174
309
Zsolnay fehér kistányér, jelzett, kis kopásokkal, d: 19 cm
1653465
11175
309
Zsolnay virág mintás süteményes tányér ( 6 db), matricás, jelzett, kopott, d:19 cm (6×) 1684661
11176
309
3800
4 db Hollóházi zenész figura: 2 db harmonikás, 1 db hegedűs, 1 db fúvós, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásokkal, m: 14,5 cm 1655688
11177
309
Hollóházi retro váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:22,5 cm
1667384
11178
309
Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm 1680685
11179
309
Hollóházi Erika mintás porcelán bonbonier, matricás, hibátlan, jelzett, d: 16,5 cm, m: 16 cm 1680656
11180
309
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tál és tégely, hibátlan, jelzett, d: 15,5 cm, m: 8,5 cm 1680861
11181
309
Hollóházi "Sopron" váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 31 cm
1684454
11182
309
Hollóházi matricás mokkás csészék (5db) és aljak (7db), jelzettek, hibátlanok 1684123
11183
309
Hollóházi Gödöllő címeres kulacs, matricás, jelzett, hibátlan, dugó nélkül, m:21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF