Porzellan

Zahl der Lose: 123

Zsolnay békakirály, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:7 cm
11172.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay bagoly, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:8 cm
11173.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay fehér kistányér, jelzett, kis kopásokkal, d: 19 cm
11174.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay virág mintás süteményes tányér ( 6 db), matricás, jelzett, kopott, d:19 cm (6×)
11175.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db Hollóházi zenész figura: 2 db harmonikás, 1 db hegedűs, 1 db fúvós, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásokkal, m: 14,5 cm
11176.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Hollóházi retro váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:22,5 cm
11177.

Rufpreis:
6 000 HUF

11178.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi Erika mintás porcelán bonbonier, matricás, hibátlan, jelzett, d: 16,5 cm, m: 16 cm
11179.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tál és tégely, hibátlan, jelzett, d: 15,5 cm, m: 8,5 cm
11180.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
17

Hollóházi "Sopron" váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 31 cm
11181.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi matricás mokkás csészék (5db) és aljak (7db), jelzettek, hibátlanok
11182.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Gödöllő címeres kulacs, matricás, jelzett, hibátlan, dugó nélkül, m:21 cm
11183.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF