Porzellan

Zahl der Lose: 123

Zsolnay eozin mázas cica gombolyaggal, jelzett, hibátlan, h:12 cm
11148.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Zsolnay eozin mázas nyuszi, jelzett, hibátlan, m:7 cm
11149.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay eozin virág mintás váza, jelzett, hibátlan, m:8 cm, d:13 cm
11150.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay eozin mázas kaspó, jelzett, hibátlan, d: 11 cm, m:7 cm
11151.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay eozin mázas csiga, jelzett, hibátlan, h:11 cm, m:6 cm
11152.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay eozin mázas kutya, jelzett, hibátlan, m:11 cm
11153.

Rufpreis:
4 000 HUF
14

Zsolnay búzavirág mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm
11154.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay eozin mázas kis kaspó, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm
11155.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay kézzel festett váza, jelzett (V. Münnich Éva), hibátlan, m:14 cm
11156.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay Ganz váza, apró hajszál repedéssel, jelzett, m:26 cm
11157.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay virág mintás hiányos étkészlet, matricás, jelzett, kopott, összesen:21 db
11158.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay eozin mázas akt kagylóval, jelzett, hibátlan, 14×11 cm, m:11,5 cm
11159.

Rufpreis:
12 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF