Porzellan Zahl der Lose: 123
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1684595
11136
309
Herendi Viktória mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9,5×7,5 cm 1684484
11137
309
Bakos Éva (Herend) virág mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett (Bakos Éva és Herend mélynyomással), kopott aranyozás, m:11 cm 1682800
11138
309
Zsolnay eozin mázas kisváza, kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal, m: 9,5 cm 1682914
11139
309
Zsolnay kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, m: 19 cm
1611699
11140
309
11000
1617266
11141
309
1686281
11142
309
11000
Zsolnay karikázó kisfiú a kutyával, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Sinkó), h: 19 cm, m:18 cm
1682725
11143
309
Zsolnay lány könyvvel, kézzel festett, jelzett (tercia), hibátlan, m: 19 cm 1682916
11144
309
Zsolnay porcelán labdával játszó kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
1680776
11145
309
Zsolnay eozin mázas süni, jelzett, hibátlan, m:4,5 cm, h:8 cm 1680770
11146
309
Zsolnay elefánt, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm, h:8 cm 1680765
11147
309
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan, m: 13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF