Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 96

Honti Rezső: Magyar-orosz zsebszótár. Bp., é.n.,Cserépfalvi. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel, és borítóval.
15849.

Rufpreis:
1 200 HUF

15850.

Rufpreis:
2 000 HUF

Finnugor témájú könyvek, 2 db: Zsirai Miklós: Finnugor rokonságunk. Budapest, 1994, Trezor Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé gyűrött papírborítóval, szövegközti fekete-fehér fotókkal, és ábrákkal illusztrálva, valamint három térképmelléklettel. A finnugorok világa. A II. Finnugor Világkongresszus tiszteletére. A magyarságkutatás könyvtára XIX. Szerk.: Nanovszky György. Budapest, 1996, augusztus 16-21. Budapest-Moszkva, 1996, Teleki László Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, a borító egyik sarkánál kisebb sérüléssel, színes fotókkal, táblázatokkal, a finnugor nemzetek zászlóival és címereivel, térképekkel illusztrálva.
15851.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15852.

Rufpreis:
1 000 HUF
18

15853.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar-német szemléltető szótár. Bp., 1959, Terra. Kiadói egészvászon-kötés, magyar és német nyelven./ Hungarian-German Illustrative Dictionary. Linen-binding, in Hungarian and German language.
15854.

Rufpreis:
800 HUF

15855.

Rufpreis:
2 000 HUF

15856.

Rufpreis:
3 000 HUF

15857.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

15858.

Rufpreis:
3 000 HUF

15859.

Rufpreis:
5 000 HUF

15860.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF