Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1640909
15789
305
Books: Social sciences
1631486
15790
305
Books: Social sciences
Ollendorff H. G.: Franczia nyelvtan. Ollendorff H. G. uj rendszere, mely szerint mindenki egy nyelvet hat hónap alatt irni és beszélni megtanulhat. A francia nyelvtanuláshoz alkalmazva magán- és nyilvános tanításra. Átdolgozoták Salamin testvérek. Pest, 1871, Lauffer Vilmos. Második javított kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, kissé foltos lapokkal, egykorú bejelölésekkel, francia és magyar nyelven.
1647383
15791
305
Books: Social sciences
27 darab, nagyrészt társadalomtudományi tematikájú könyv egy tételben, jó kiadásokkal, közte MTA is.
1642918
15792
305
Books: Social sciences
Hornyánszky Gyula: A görög felvilágosodás tudománya. Hippokrates. Bp., 1910, MTA. Egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban. 1647007
15793
305
Books: Social sciences
Trikál József, Dr. - Az okkultizmus bölcseleti szempontból. Budapest, 1931. Stephaneum. Kiadói papírborítóban. kis szakadással
1649078
15794
305
Books: Social sciences
Dr. Géza Révész: Erwin Nyiregyházi; psychologische Analyse eines musikalisch hervorragenden Kindes. leipzig, 1916. Veit & Comp. 148p.
1643171
15795
305
Books: Social sciences
Kalmár Gusztáv, Dr.: A népek és fajok harca a megélhetésért és a hatalomért. Bp. (1936) Szent István-Társulat. 202 l., 3 lev. Kiadói papírborítóban.
1643168
15796
305
Books: Social sciences
Kalmár Gusztáv, Dr.: Európa földjei és népei Bp. (1936) Szent István-Társulat. 202 l., 3 lev. Kiadói papírborítóban.
1643172
15797
305
Books: Social sciences
Kalmár Gusztáv, dr.: Négy világrész földjei és népei. Bp. (1936) Szent István-Társulat. Kiadói papírborítóban.
1643957
15798
305
Books: Social sciences
Kiss Albin: A magyar társadalomtan története. Budapest, 1925. Szent István Társulat kiadása Stephaneum nyomda. Kiadói papírborítóban 1643174
15799
305
Books: Social sciences
Horváth Jenő: A modern amerika története 1492-1920. Bp. (1936) Szent István-Társulat. Kiadói papírborítóban. 1642589
15800
305
Books: Social sciences
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF