Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 96

Hume, (David): Vizsgálódás az emberi értelemről. Ford. magyarázatokkal ellátta Alexander Bernát.  Bp. 1906. Franklin. Papírkötésben, korabeli könyvtári félvászon kötésben, szép állapotban.
15801.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nietzsche Frigyes: Im-igyen szóla Zarathustra. Bp., 1908, Grill. Kicsit laza, részben javított, sérült félvászon kötésben.
15802.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Gredt, Joseph: Elementa philosophiae Aristotelico-Thomisticae. 1. köt.: Logica, philosophia naturalis. Freiburg im Breisgau, 1937, Herder. Kissé kopott félvászon kötésben.
15803.

Rufpreis:
1 200 HUF

Az aesthetika története. írta Kight William, angolból fordította Husztiné Révhegyi Rózsi. A magyar aesthetika történetével kiegészítette: Jánosi Béla:. Bp., 1915, Franklin. Vászonkötésben, jó állapotban.
15804.

Rufpreis:
1 600 HUF

Schütz Antal: Aquinói Szent Tamás szemelvényekben. Bp. 1943. Szent István Társ. VIII. 479 p. Kiadói papírborítóban, jó állapotban
15805.

Rufpreis:
1 800 HUF

15806.

Rufpreis:
1 800 HUF

Arisztotelész: Eudémoszi etika-Nagy etika  Bp., 1975. Gondolat. Egészvászon kötésben.
15807.

Rufpreis:
1 000 HUF

Friedrich Nietzsche: Fr. Nietzsche levelei 1863-1889. Richard Öhler nyomán kiszemelte, fordította, és bevezette Strém István, és Beke Margit. Documenta Humana. Bp.,é.n., Fővárosi Könyvkiadó Rt. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötéskor felhasználták. Megjelent 100 példányban.
15808.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nietzsche Frigyes: A tragédia eredete vagy görögség és pesszimizmus. Bp., 1910- Franklin. Kiadói kartonálásban, félvászon védőborítóval.
15809.

Rufpreis:
1 000 HUF

15810.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Friedrich Nietzsche: Adalék a morál genealógiájához. (Vitairat.) Fordította Romhányi Török Gábor. Bp.,1996, Holnap. Kiadói kartonált papírkötés.
15811.

Rufpreis:
1 000 HUF

Barthélemy-Saint Hilaire: A philosophia viszonya a természettudományokhoz és a valláshoz. Bp., 1890. MTA, Kiadói egészvászon  kötésben, szép állapotban
15812.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF