Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1647331
15825
305
Books: Social sciences
Dr. Bauer A. Bernhard: A nő. I.-II. Tanulmányok a nő testéről, lelkéről, nemi életéről és erotikájáról. Függelék: A prostitució. Fordította Dr. Fülöp Zsigmond. Bp., 1926, Novák Rudolf és Társa, 517+397 p.Kiadói egészvászonkötésben, alső kötet kötése laza. 1647287
15826
305
Books: Social sciences
Boissier,Gaston: Cicero és barátai.Tanulmány a Caesar korabeli római társadalom fölött. Bp., 1876. MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé sérült gerinccel
1647285
15827
305
Books: Social sciences
Nisard Dezső: Tanulmányok a renaissance és a reformáció korából. Budapest, 1875, MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé sérült gerinccel
1647267
15828
305
Books: Social sciences
Bain, Alexander: Neveléstudomány. Bp., 1912. MTA. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban. 1647309
15829
305
Books: Social sciences
Báró Dr. Krafft-Ebing R.: Psychopathia Sexualis különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. Fordította: Dr. S.K.M. Budapest, 1908, Kostyál Jenő. II. javított kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé laza fűzéssel
1647281
15830
305
Books: Social sciences
1616728
15831
305
Books: Social sciences
Ortutay Gyula(szerk.): Magyar Néprajzi Lexikon 1-5. Bp., 1977-1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1629573
15832
305
Books: Social sciences
Kázmér Miklós: A falu a magyar helynevekben (XIII-XIX. század). Nyelvészeti tanulmányok 13. Bp.,1970, Akadémia Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1616726
15833
305
Books: Social sciences
Balassa Iván, Ortutay Gyula: Magyar Néprajz. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
1644692
15834
305
Books: Social sciences
Lajos Árpád Este a fonóban.Budapest 1974 Népművelési Propaganda Iroda. Képanyaggal és kottákkal
1644668
15835
305
Books: Social sciences
Balassa Iván-Ortutay Gyula: Magyar néprajz. Bp., 1979. Corvina. Egészvászon kötésben, szakadt papír védőborítóval.
1645559
15836
305
Books: Social sciences
Tarisznyás Márton: Gyergyó történeti néprajza. Bp., 1994, Kriterion. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF