Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 96

Vandervelde Emil: A kollektivizmus és az ipar evoluciója. Fordították: Dr. Wildner Ödön és Zalai Béla. Bp., 1908, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, néhány ceruzás aláhúzással.
15861.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Th. H. Van De Velde: A tökéletes házasság élettana és megvalósítása. Fordította: Dr. Feldmann Sándor. Budapest, 1926, Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
15862.

Rufpreis:
1 000 HUF

15863.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Lukács György:A különösség, mint esztétikai kategória. Bp., 1957, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15864.

Rufpreis:
800 HUF

Ludassy Mária: Négy arckép. Bp.,1989, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel. (Voltaire, Rousseau, Condorcet, Robespierre.)
15865.

Rufpreis:
800 HUF

Tóth József: A számok törvényszerűsége a közgazdaságban. Bp., 1940, Gergely R. Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés.
15866.

Rufpreis:
1 600 HUF

A szociális piacgazdaság lexikona. Gazdaságpolitika A-tól Z-ig. Szerk.: Rolf. H. Hasse, Hermann Schneider, Klaus Weigelt. Fordította: Dr. Sulányi Péter, és Dr. Zalán Péter. Bp., 2006, Magyar Almanach Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15867.

Rufpreis:
1 200 HUF

A magyar gazdaság vargabetűje. Szerk.: Barát Mária. Bp., 1994, Aula. Kiadói kartonált papírkötés.
15868.

Rufpreis:
1 400 HUF

Népi kultúra - Népi társadalom. MTA Néprajzi Kutató Csoportjának évkönyve V-VI. kötet. Szerk.: Ortutay Gyula. Bp., 1971, Akadémia kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
15869.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ujváry Zoltán: Játék és maszk. Dramatikus népszokások. 1-3. köt. Debrecen, 1983-1988, Bihari Múzeum. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15870.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes könyvtétel, 2 db:  Ortutay Gyula: A nép művészete. Bp., 1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.  Dömötör Tekla: A népszokások költészete. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
15871.

Rufpreis:
1 200 HUF

15872.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF