Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 152
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1634361
30616
304
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Korányi Sándor" Ag emlékérem sérült ÁPV tokban (16,08g/0.925/32mm) T:2(PP) patina 1591118
30617
304
Numismatik
Klaudinyi László (1904-1984) 1939. "Postás Sportegyesület 1899-1939" Br emlékérem (40mm) T:2 ragasztásnyom
1634834
30618
304
4600
Numismatik
Kligl Sándor (1945-) 2011. "Segíts Japánnak! / Földrengés és szökőár" fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.
1634377
30619
304
4600
Numismatik
Lantos Györgyi: 1986. "Tornyai János halálának 50. évfordulójára / Hódmezővásárhely Városi Tanács MÉE" Br emlékérem (34,16g/42mm) T:1(PP) patina
1579811
30620
304
Numismatik
Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE-MNT XVIII. Vándorgyűlés / Türr István" peremén jelzett Ag emlékérem (35,82g/0.835/42,5mm) T:1(PP) fo. Adamo BA3 1625451
30621
304
Numismatik
Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
1634471
30622
304
Numismatik
Lapis András (1942-) 1974 "MÉE Szegedi csoport - Juhász Gyula gyűjtőklub 1969-1974" Ag emlékérem (35g,82g/0.835/42,5mm) T:1- 1634447
30623
304
5500
Numismatik
Lapis András (1942-) 1984. "A magyar pénzverés kezdete" Ag és Br emlékérem pár (35,81g/0.800/42,5mm) T:1-,2 Adamo EM2
1634487
30624
304
Numismatik
Lapis András (1942-) 1988. "Wesselényi Miklós, az árvízi hajós / A pest-budai nagy árvíz 150. évfordulójára 1838-1988 - Magyar Vízügyi Múzeum, Vép" Ag emlékérem (35,62g/0.835/42,5mm) T:1,1- patina 1623759
30625
304
Numismatik
Lapis András (1942-) 1988. "Telcs Ede / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
1564328
30626
304
Numismatik
Lapis András (1942-) DN "Szeged / Szeged Tourist" Br emlékérem (42mm) + DN "Szeged Tourist - Idegenforgalmi Hivatal / Ópusztaszer 896" Br emlékérem. Szign.:SP (42mm) T:1-,2 1637931
30627
304
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Expo '92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF