Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 152

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Korányi Sándor" Ag emlékérem sérült ÁPV tokban (16,08g/0.925/32mm) T:2(PP) patina
30616.

Rufpreis:
1 600 HUF

Klaudinyi László (1904-1984) 1939. "Postás Sportegyesület 1899-1939" Br emlékérem (40mm) T:2 ragasztásnyom
30617.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kligl Sándor (1945-) 2011. "Segíts Japánnak! / Földrengés és szökőár" fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.
30618.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Lantos Györgyi: 1986. "Tornyai János halálának 50. évfordulójára / Hódmezővásárhely Városi Tanács MÉE" Br emlékérem (34,16g/42mm) T:1(PP) patina
30619.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE-MNT XVIII. Vándorgyűlés / Türr István" peremén jelzett Ag emlékérem (35,82g/0.835/42,5mm) T:1(PP) fo. Adamo BA3
30620.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30621.

Rufpreis:
800 HUF

Lapis András (1942-) 1974 "MÉE Szegedi csoport - Juhász Gyula gyűjtőklub 1969-1974" Ag emlékérem (35g,82g/0.835/42,5mm) T:1-
30622.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lapis András (1942-) 1984. "A magyar pénzverés kezdete" Ag és Br emlékérem pár (35,81g/0.800/42,5mm) T:1-,2 Adamo EM2
30623.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Lapis András (1942-) 1988. "Wesselényi Miklós, az árvízi hajós / A pest-budai nagy árvíz 150. évfordulójára 1838-1988 - Magyar Vízügyi Múzeum, Vép" Ag emlékérem (35,62g/0.835/42,5mm) T:1,1- patina
30624.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Lapis András (1942-) 1988. "Telcs Ede / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30625.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lapis András (1942-) DN "Szeged / Szeged Tourist" Br emlékérem (42mm) + DN "Szeged Tourist - Idegenforgalmi Hivatal / Ópusztaszer 896" Br emlékérem. Szign.:SP (42mm) T:1-,2
30626.

Rufpreis:
800 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Expo '92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP
30627.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF