Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 152
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1640143
30604
304
50000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Holló Barnabás (1865-1917) 1901. "A Budapesten megtartott IIIik Nemzetközi Tüzvédelmi Kongressus emlékére" fém emlékplakett. "Készítette: Köhler István Tüzoltószergyáros Budapest" (~153x305mm) T:2 hátoldalán festékfoltok
1639845
30605
304
Numismatik
Iván István (1905-1968) 1964. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Nemzetközi Motivum és Olimpiai Bélyegkiállítás" jelzett Ag emlékplakett (91,11g/0.935/49x65mm) T:2 1623745
30606
304
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Bessenyei György 1742-1811 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVII. Vándorgyűlése - Nyíregyháza" Br emlékérem (42,5mm) + 1997. "Fellner Jakab 1722-1780 / MÉE 27. Vándorgyűlése 1997. aug 9-10. Tata" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 1640206
30607
304
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "MÉE - Keszthelyi Csoport 10 éves" Ag emlékérem (4,08g/0.800/15mm) T:2(PP)
1564405
30608
304
500
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "MÉE Keszthely - X. Vándorgyűlés-Goldmark Károly" Br emlékérem (42,5mm) + DN "Keszthely" Br emlékérem (32mm) T:2,2- patina 1634366
30609
304
4600
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. MÉE "25 éves Keszthely város" Ag emlékérem (35,17g/0.835/42,5mm) T:1(PP) Adamo KE17 1577647
30610
304
Numismatik
Kiss György (1943-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása hazánkban" jelzett Ag emlékérem tokban (31,12g/0.999/42mm) T:1(PP) patina 1574781
30611
304
Numismatik
Kiss István (1927-) 1978. Nagyméretű, honvédet és munkásokat ábrázoló Br plakett (129x303mm) eredeti dísztokban, beleragasztott táblán "Emlékül a Magyar Néphadsereg Művelődési Háza új épületéhez nyújtott segítségéért" T:1
1639951
30612
304
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) 1967. "Budapest Aerofila 67 / Nemzetközi Légiposta Bélyegkiállítás" ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:2 kis ph.
1639894
30613
304
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) 1967. "Budapest Aerofila 67 / Nemzetközi Légiposta Bélyegkiállítás" Br emlékérem (40mm) T:2 1634345
30614
304
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Semmelweis Ignác 1818-1865" Ag emlékérem (16,08g/0.925/32mm) T:2(PP) patina 1634352
30615
304
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Fodor József" Ag emlékérem sérült ÁPV tokban (16,02g/0.925/32mm) T:1-(PP) patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF