Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 152

1965. "Szolgálati Érdemérem 550 repült óra után" szalagsávval, eredeti, sérült tokban T:2  Hungary 1965. "Meritorious Service Medal after 550 hours of flying" with thin ribbon, in original damaged case C:XF
30664.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss István (1927-) 1969. "Felszabadulásunk 25-ik évfordulójára Zugló fejlesztésében elért eredményes munkájáért - XIV. ker Tanácsa" Br plakett (105mm) T:2
30665.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1970. "BKV" kétoldalas Br plakett, eredeti tokban (97mm) T:2
30666.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1970. "BKV Hűségérem ezüst fokozat" ezüstözött fém érem (2x) (36mm) T:2
30667.

Rufpreis:
800 HUF

1970. "Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás Budapest I." aranyozott díjplakett (60x80mm) + 1970. "OMÉK 1970" aranyozott emlékplakett (30x40mm) közös díszdobozban" T:1-
30668.

Rufpreis:
1 200 HUF

1971. "BNV 1971 - Műszer és Gépipari Szövetkezetek Budapesti Szövetsége" fém és réz plakett, eredeti tokban (105x185mm) T:1-
30669.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1972. "Bartók Béla emlékérem" ezüstözött Br érem, hátoldalán gravírozva "1972 Debrecen" (60mm) T:2 kissé kopott ezüstözés
30670.

Rufpreis:
800 HUF

1973. "Hortobágyi Intéző Bizottság 1963-1973" kétoldalas Br plakett (107,5mm) + DN "Baja T.H.J. Város" Br plakett (60mm) T:2
30671.

Rufpreis:
800 HUF
15

1973. "Petőfi / Bács-Kiskun Megye 1973" öntött Br plakett (74x123mm) T:2,-2 patina
30672.

Rufpreis:
2 000 HUF

1978. "Argentína - Labdarúgó Világbajnokság" jelzetlen Ag emlékérem (16,02g/32mm) T:2(PP)
30673.

Rufpreis:
1 600 HUF

1978. "A 600 éves  városért" Br plakett, fa keretben (85mm) T:1-,2
30674.

Rufpreis:
1 400 HUF

1978. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest" Br plakett eredeti tokban, hátoldalán gravírozva "Agrofila 85 Budapest" (55,5x65mm) T:1-
30675.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF