Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 152
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1639770
30664
304
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1965. "Szolgálati Érdemérem 550 repült óra után" szalagsávval, eredeti, sérült tokban T:2 Hungary 1965. "Meritorious Service Medal after 550 hours of flying" with thin ribbon, in original damaged case C:XF
1574604
30665
304
Numismatik
Kiss István (1927-) 1969. "Felszabadulásunk 25-ik évfordulójára Zugló fejlesztésében elért eredményes munkájáért - XIV. ker Tanácsa" Br plakett (105mm) T:2
1530718
30666
304
Numismatik
~1970. "BKV" kétoldalas Br plakett, eredeti tokban (97mm) T:2 1581395
30667
304
Numismatik
~1970. "BKV Hűségérem ezüst fokozat" ezüstözött fém érem (2x) (36mm) T:2
1639731
30668
304
Numismatik
1970. "Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás Budapest I." aranyozott díjplakett (60x80mm) + 1970. "OMÉK 1970" aranyozott emlékplakett (30x40mm) közös díszdobozban" T:1- 1567264
30669
304
Numismatik
1971. "BNV 1971 - Műszer és Gépipari Szövetkezetek Budapesti Szövetsége" fém és réz plakett, eredeti tokban (105x185mm) T:1- 1636957
30670
304
Numismatik
~1972. "Bartók Béla emlékérem" ezüstözött Br érem, hátoldalán gravírozva "1972 Debrecen" (60mm) T:2 kissé kopott ezüstözés 1637069
30671
304
Numismatik
1973. "Hortobágyi Intéző Bizottság 1963-1973" kétoldalas Br plakett (107,5mm) + DN "Baja T.H.J. Város" Br plakett (60mm) T:2 1636860
30672
304
Numismatik
1973. "Petőfi / Bács-Kiskun Megye 1973" öntött Br plakett (74x123mm) T:2,-2 patina 1637581
30673
304
Numismatik
1978. "Argentína - Labdarúgó Világbajnokság" jelzetlen Ag emlékérem (16,02g/32mm) T:2(PP) 1639685
30674
304
Numismatik
1978. "A 600 éves városért" Br plakett, fa keretben (85mm) T:1-,2
1639759
30675
304
Numismatik
1978. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest" Br plakett eredeti tokban, hátoldalán gravírozva "Agrofila 85 Budapest" (55,5x65mm) T:1- Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF