Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 152
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1638407
30676
304
11000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B." jelzett Ag bélyegérem (3,29g/0.835/22x27mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz" jelzett Ag bélyegérem (4,58g/0.835/22x37mm) a kettő együtt nem saját dísztokban T:1-,2(PP)
1634461
30677
304
Numismatik
1980. "Szent Gellért / Szeged MDCCCLXXX - Árvízi fogadalom MCMLXXX" Br és Ag érempár (28,85g/0.835/42mm) T:1- 1639671
30678
304
Numismatik
1981. "Űrhajós Bélyegkiállítás - Körmend" kerámia plakett (116mm) T:2 1639716
30679
304
Numismatik
1982. "XX. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás és VI. Országos Filatélia Vetélkedő - Szolnok" kerámia plakett, hátoldalán lyuk akasztáshoz (111mm) T:2 1639151
30680
304
Numismatik
1984. "MÉE - Levélbélyeggyűjtők Első Hazai Egyesülete" fém emlékérem műanyag tokban (42,5mm) (4x) T:1-,2
1639691
30681
304
Numismatik
1985. "II. Nemzetközi Sportbélyeg Kiállítás - Budapest" kerámia plakett (124x81mm) T:2 1581211
30682
304
Numismatik
1986. "725 éves város Sátoraljaújhely - 1261-1986" mázas kerámia plakett (103x142mm) T:1-,2
1639989
30683
304
Numismatik
1990. "IX. Tematikus Bélyegkiállítás - Magyar Éremgyűjtők Országos Szövetsége" Br emlékplakett (40x46mm) T:2
1639703
30684
304
Numismatik
1990. "28. Ifjúsági Bélyegkiállítás - Sárospatak" jelzett hollóházi, festett porcelán plakett "Hollóháza" papírtokban (86mm) T:1-
1617005
30685
304
Numismatik
1992. "Győr / Magyar Szemorvos Társaság Kongresszusa 1992" öntött Br emlékérem (62mm) T:2
1639791
30686
304
Numismatik
1992. "Gervay Mihály Magyarország Első Országos Postafőigazgatója / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége" Br emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: ÁGHF. (100mm) T:1- 1620210
30687
304
15000
Numismatik
1993. "Kenderes 1993. szeptember 4." Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére Ag emlékérem (32,55g/0.925/40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" Ag emlékérem (32,42g/0.925/40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,58g/0.925/40mm) mindhárom egy sérült dísztokban T:1-(PP)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF