Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 152

1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B." jelzett Ag bélyegérem (3,29g/0.835/22x27mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz" jelzett Ag bélyegérem (4,58g/0.835/22x37mm) a kettő együtt nem saját dísztokban T:1-,2(PP)
30676.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

1980. "Szent Gellért / Szeged MDCCCLXXX - Árvízi fogadalom MCMLXXX" Br és Ag érempár (28,85g/0.835/42mm) T:1-
30677.

Rufpreis:
4 000 HUF

1981. "Űrhajós Bélyegkiállítás - Körmend" kerámia plakett (116mm) T:2
30678.

Rufpreis:
1 000 HUF

1982. "XX. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás és VI. Országos  Filatélia Vetélkedő - Szolnok" kerámia plakett, hátoldalán lyuk akasztáshoz (111mm) T:2
30679.

Rufpreis:
1 000 HUF

1984. "MÉE - Levélbélyeggyűjtők Első Hazai Egyesülete" fém emlékérem műanyag tokban (42,5mm) (4x) T:1-,2
30680.

Rufpreis:
1 000 HUF

1985. "II. Nemzetközi Sportbélyeg Kiállítás - Budapest" kerámia plakett (124x81mm) T:2
30681.

Rufpreis:
1 000 HUF

1986. "725 éves város Sátoraljaújhely - 1261-1986" mázas kerámia plakett (103x142mm) T:1-,2
30682.

Rufpreis:
1 000 HUF

1990. "IX. Tematikus Bélyegkiállítás - Magyar Éremgyűjtők Országos Szövetsége" Br emlékplakett (40x46mm) T:2
30683.

Rufpreis:
1 000 HUF

1990. "28. Ifjúsági Bélyegkiállítás - Sárospatak" jelzett hollóházi, festett porcelán plakett "Hollóháza" papírtokban (86mm) T:1-
30684.

Rufpreis:
1 000 HUF

1992. "Győr / Magyar Szemorvos Társaság Kongresszusa 1992" öntött Br emlékérem (62mm) T:2
30685.

Rufpreis:
1 000 HUF

1992. "Gervay Mihály Magyarország Első Országos Postafőigazgatója / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége" Br emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: ÁGHF. (100mm) T:1-
30686.

Rufpreis:
3 000 HUF

1993. "Kenderes 1993. szeptember 4." Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére Ag emlékérem (32,55g/0.925/40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" Ag emlékérem (32,42g/0.925/40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,58g/0.925/40mm) mindhárom egy sérült dísztokban T:1-(PP)
30687.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF