Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 152

Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Ag emlékérem (35.04g/0.900/42.5mm) T:1(PP) patina Adamo SU2
30640.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Solymári Valkó László (1909-1984) 1963. "Verdi" Br plakett  (79x50mm) + 1955. "Színházunk felszabadulásának 10 éves emlékére" Br plakett + DN "Budapesti Művészeti HEtek / Budapest Főváros Tanácsa" Br plakett T:2
30641.

Rufpreis:
1 600 HUF
14

Suba László (1941- ) DN "Kosztolányi Dezső 1885-1936" kerámia plakett (105mm) + DN "Wass Albert 1908-1998" kerámia plakett (104mm) T:2
30642.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szabó Géza (1939-) 1990. MÉE Nagykanizsa / A török alóli felszabadulás 300. évfordulójára - Gróf Batthyány Ádám" Br emlékérem (35,86/0.835/42,5mm) T:1(PP) patina Adamo NK3
30643.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Szántó Gergely (1886-1962) 1924. "Lajos gratulálok a Petőfi emléktábládhoz 1924 / Köszönöm komám, gyere át egy szóra" kétoldalas Br plakett (64mm) T:2 patina
30644.

Rufpreis:
2 400 HUF
51

Szántó Gergely (1886-1962) 1927. "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda" Br emlékérem (41mm) T:2 kis patina
30645.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wenzel Seidan (1817-1870) 1865. "Pozsony Szabad Királyi Város - A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XI. Gyűlésének 1865 / Scientia Motv Clarior" Br emlékérem (52,18g/45mm) T:1-,2 patina Hungary 1865. "Pozsony / Hungarian Physicians and Naturalists XIth Meeting 1865" / Scientia Motv Clarior" Br commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (52,18g/45mm) C:AU,XF patina
30646.

Rufpreis:
12 000 HUF

ifj. Szlávics László (1959-) 2013. "Forradalom és szabadságharc 1848-1849 / A 165. évforduló emlékére" ezüstözött Cu emlékérem, multicolor, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
30647.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag emlékérem (42,5mm) T:1-
30648.

Rufpreis:
800 HUF

30649.

Rufpreis:
2 800 HUF

Telcs Ede (1872-1948) 1927. "BrinkGreve Erzsikének - Telcs bácsi 1927" egyoldalas, öntött Br plakett (91mm) T:2
30650.

Rufpreis:
1 000 HUF
51

Tóth Sándor (1933-) 1988. "MÉE Hajdú-Bihar Megye / Nagybarcsai Barcsay Ákos" Br emlékérem (42mm) T:1-,2
30651.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF