Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 152
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1609700
30568
304
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1999. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1999" aranyozott Br naptárérem (42,5mm) T:1 (PP)
1594816
30569
304
4600
Numismatik
Bognár György (1944-) DN "Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945" Ag emlékérem sérült dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP karc 1637961
30570
304
11000
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1955. "Hommage a Picasso" Br plakett (84mm) T:1-,2 Hungary 1955. "Hommage a Picasso" Br plaque. Sign.: Miklós Borsos (84mm) C:AU,XF
1637976
30571
304
11000
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1955. "Derkovits Gyula emlékének" Br plakett (94mm) T:2 Hungary 1955. "In memory of Gyula Derkovits" Br plaque. Sign.: Miklós Borsos (94mm) C:XF 1522551
30572
304
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "Arany János" kétoldalas Br plakett, peremén sorszámozott "100/6" (117mm) T:2 1622038
30573
304
Numismatik
1625449
30574
304
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" Br emlékérem (42,5mm) T:2
1620213
30575
304
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" Ag emlékérem (35,16g/0.835/42,5mm) T:PP 1531306
30576
304
Numismatik
Búza Barna (1910-2010) 1975. "Józsefváros / Felszabadulásunk 30. évfordulóján társadalmi munkáért" Br emlékérem (78mm) T:2 1581279
30577
304
4400
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "MÉE 3. Vándorgyűlése - Székesfehérvár / Gorsium" Ag és Br emlékérem pár (24,88g/0.800/42,5mm) T:2 patina 1617008
30578
304
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "Kohó- és Gépipari Gazdasági, Szervezési, Számítástechnikai Intézet / 25 év a szervezés szolgálatában 1950-1975" Br plakett (81mm) T:2 patina 1639748
30579
304
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1985. "OMÉK (Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest)" Br emlékplakett, fa kerettel, a plakett nincs rögzítve (80mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF