Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 152

Bognár György (1944-) 1999. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1999" aranyozott Br naptárérem (42,5mm) T:1 (PP)
30568.

Rufpreis:
800 HUF

Bognár György (1944-) DN "Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945" Ag emlékérem sérült dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP karc
30569.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Borsos Miklós (1906-1990) 1955. "Hommage a Picasso" Br plakett (84mm) T:1-,2 Hungary 1955. "Hommage a Picasso" Br plaque. Sign.: Miklós Borsos (84mm) C:AU,XF
30570.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Borsos Miklós (1906-1990) 1955. "Derkovits Gyula emlékének" Br plakett (94mm) T:2 Hungary 1955. "In memory of Gyula Derkovits" Br plaque. Sign.: Miklós Borsos (94mm) C:XF
30571.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "Arany János"  kétoldalas Br plakett, peremén sorszámozott "100/6" (117mm) T:2
30572.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

30573.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" Br emlékérem (42,5mm) T:2
30574.

Rufpreis:
800 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" Ag emlékérem (35,16g/0.835/42,5mm) T:PP
30575.

Rufpreis:
4 000 HUF

Búza Barna (1910-2010) 1975. "Józsefváros / Felszabadulásunk 30. évfordulóján társadalmi munkáért" Br emlékérem (78mm) T:2
30576.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "MÉE 3. Vándorgyűlése - Székesfehérvár / Gorsium" Ag és Br emlékérem pár (24,88g/0.800/42,5mm) T:2 patina
30577.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "Kohó- és Gépipari Gazdasági, Szervezési, Számítástechnikai Intézet / 25 év a szervezés szolgálatában 1950-1975" Br plakett (81mm) T:2 patina
30578.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1985. "OMÉK (Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest)" Br emlékplakett, fa kerettel, a plakett nincs rögzítve (80mm) T:2
30579.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF