Juwelen

Zahl der Lose: 72

Ezüst(Ag) lánc, Szűz Mária medállal, jelzett, h: 38 cm, 5,4 g
19048.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
11

Ezüst(Ag) lánc, ametiszt függővel, jelzett, h: 38 cm, 1,5 g
19049.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) fonott karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 14,7 g
19050.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst (Ag.) szecessziós mokkás csésze pár és cukortartó (apró horpadásokkal), jelzett, gazdagon díszített, m:6 cm,  d:8 cm, nettó:157 g (együtt 3 db)
19051.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
9

Ezüst (Ag.) gyertyatartó, súlyozott, jelzett (Gorham Sterling), bruttó: 34,1 g
19052.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) merőkanál, jelzett, h: 26 cm,  nettó: 98 g
19053.

Rufpreis:
8 000 HUF

19054.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

1892 Szabadka, lóverseny díjugratás verseny II. helyezettjének díja. Kristály bonbonniere, Jelzett gravírozott ezüst tetővel  Nettó: 59 g /  1892 M. Theresiopel horse race (steeplechase) award. II. prize. Crystal bowl with silver lild net: 59 g d:12 cm
19055.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag.) tükör keleti sárkánymotívummal, jelzett, 28×16,5 cm, bruttó 680 g
19056.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

19057.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

cca 1900 Arany női zsebóra, 14 K arany, hátlapján szép zománc díszítéssel. Svájci szerkezettel, nagyon szép, működő állapotban. cca 1900 / Vintage Swiss women's 14C gold pocket watch with enameled ornaments on the case d:3,4 cm, 31,2 g
19058.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

cca 1900 Arany óralánc, 14 K arany, rubinkővel. Jelzett. / cca 1900 Gold watchchain. 14 C with rubin. With hallmark. 74 cm, 54,2 g
19059.

Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
1 062,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF