https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwelen

Zahl der Lose: 72

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1900 Korai IWC (JWC) 14K arany zsebóra, dupla fedelű. Jelzett tokkal, szerkezettel. Felhúzókorona, gyűrű cserélt. Működő szerkezettel. / Early IWC (JWC 1895 - 1905) 14 C gold bocket watch, with working mechanics 90g
1
19060.

cca 1900 Korai IWC (JWC) 14K arany zsebóra, dupla fedelű. Jelzett tokkal, szerkezettel. Felhúzókorona, gyűrű cserélt. Működő szerkezettel. / Early IWC (JWC 1895 - 1905) 14 C gold bocket watch, with working mechanics 90g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
EUR
,
937,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
XIX. sz. eleje. Aquilles Lepin 18K arany női zsebóra, arany felhúzókulccsal, melyen geometrikus és templom ábrázolás látható. kézi vésett és zománcberakásos hátlappal, rajta kis horpadás. Működő szerkezettel. / Early XIXth century. Aquilles Lepin 18 C gold pocket watch, with ornamented winging key. 8 rubys working mechanics 28 g
1
19061.

XIX. sz. eleje. Aquilles Lepin 18K arany női zsebóra, arany felhúzókulccsal, melyen geometrikus és templom ábrázolás látható. kézi vésett és zománcberakásos hátlappal, rajta kis horpadás. Működő szerkezettel. / Early XIXth century. Aquilles Lepin 18 C gold pocket watch, with ornamented winging key. 8 rubys working mechanics 28 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag.) indiai elefántos korsó, jelzett, poncolt, nettó: 318 g m:13 cm / Silver jar, with hallmark
1
19062.

Ezüst (Ag.) indiai elefántos korsó, jelzett, poncolt, nettó: 318 g m:13 cm / Silver jar, with hallmark

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Ezüst (Ag.)áttört falu kupicás poharak, üveg betéttel, jelzett, m:7 cm (8×), nettó: 39 g (összesen)
1
19063.

Ezüst (Ag.)áttört falu kupicás poharak, üveg betéttel, jelzett, m:7 cm (8×), nettó: 39 g (összesen)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
14
 
Ezüst (Ag.) kerti gyertyatartó, szélfogó üveg burával, jelzett, súlyozott, m:24 cm, bruttó:157 g
1
19064.

Ezüst (Ag.) kerti gyertyatartó, szélfogó üveg burával, jelzett, súlyozott, m:24 cm, bruttó:157 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag.)  kerti gyertyatartó, szélfogó üveg burával, jelzett, súlyozott, m:24 cm, bruttó:154 g
1
19065.

Ezüst (Ag.) kerti gyertyatartó, szélfogó üveg burával, jelzett, súlyozott, m:24 cm, bruttó:154 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag.) kis váza párban, üveg betéttel, jelzett, m:14,5 cm (2×), nettó:62 g
1
19066.

Ezüst (Ag.) kis váza párban, üveg betéttel, jelzett, m:14,5 cm (2×), nettó:62 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hamilton ezüst (Ag.) váza üveg betéttel, jelzett, m:22 cm, bruttó:183 g
1
19067.

Hamilton ezüst (Ag.) váza üveg betéttel, jelzett, m:22 cm, bruttó:183 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag.) áttört váza üveg betéttel, jelzett, m:18 cm, nettó:20 g
1
19068.

Ezüst (Ag.) áttört váza üveg betéttel, jelzett, m:18 cm, nettó:20 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag.) cukortartó, jelzett, m:18 cm, nettó:247 g
1
19069.

Ezüst (Ag.) cukortartó, jelzett, m:18 cm, nettó:247 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Chronometre Tegra duplafedelű, 14 karátos arany zsebóra. Jelzett tokkal, működő szerkezettel, hibátlan számlappal, tokon hátoldalt kis horpadással. br: 75,7 g / Chronometre Tegra double lid gold pocket watch with working mechanics in nice condition. gr: 75,7 g 14 C gold
1
19071.

Chronometre Tegra duplafedelű, 14 karátos arany zsebóra. Jelzett tokkal, működő szerkezettel, hibátlan számlappal, tokon hátoldalt kis horpadással. br: 75,7 g / Chronometre Tegra double lid gold pocket watch with working mechanics in nice condition. gr: 75,7 g 14 C gold

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kínai ezüst halotti / temetési maszk. Liao dinasztiabeli (907-1125) férfi maszk  vélhetően későbbi, Csing dinasztiabeli (1644-1911) másolata. Pocolt, nagy tisztaságú ezüst  / Antique Chinese silver funerary / death mask of a man. Probably a Liao-dinasty mask's copy from the Tsing-dinasty. Handmade. 89g, 21x18 cm
1
19072.

Kínai ezüst halotti / temetési maszk. Liao dinasztiabeli (907-1125) férfi maszk vélhetően későbbi, Csing dinasztiabeli (1644-1911) másolata. Pocolt, nagy tisztaságú ezüst / Antique Chinese silver funerary / death mask of a man. Probably a Liao-dinasty mask's copy from the Tsing-dinasty. Handmade. 89g, 21x18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
EUR
,
937,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse