Juwelen Zahl der Lose: 72
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1623840
19036
302
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) sárkányos medál, jelzett, 4x2 cm, nettó: 8,7 g 1623837
19037
302
Jewellery
Ezüst(Ag) szíves nyaklánc és karkötő, jelzett, h: 19,5 és 45,5 cm, nettó: 9,3 g 1623820
19038
302
Jewellery
Ezüst(Ag) pálmaleveles gyűrű, markazittal, jelzett, méret: 53, bruttó: 6,5 g 1623829
19039
302
Jewellery
Ezüst(Ag) pillangó, szintetikus kövekkel, jelzett, 1,8x1,8 cm, bruttó: 2,7 g 1623746
19040
302
Jewellery
Ezüst(Ag) láncmintás gyűrű, jelzett, méret: 60, nettó: 2,6 g 1623732
19041
302
Jewellery
Ezüst(Ag) "H" függő, szintetikus kövekkel, jelzett, 2,5x1,3 cm, bruttó: 3 g
1623727
19042
302
Jewellery
Ezüst(Ag) kör alakú függő, üveg kővel, jelzett, d: 1,6 cm, bruttó: 4,1 g 1623709
19043
302
Jewellery
Ezüst(Ag) szíves függő, apró szintetikus kövekkel, jelzett, d: 3,2 cm, bruttó: 6,9 g 1623701
19044
302
Jewellery
Ezüst(Ag) meandermintás karika fülbevalópár, jelzett, d: 2,5 cm, nettó: 11,3 g 1623706
19045
302
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngymintás nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 7,1 g 1623697
19046
302
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott walles karkötő, jelzett, h: 45 cm, nettó: 12 g 1623682
19047
302
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 20,6 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF