Juwelen

Zahl der Lose: 72

Ezüst(Ag) aranyozott walles karkötő, jelzett, h: 16,5 cm, nettó: 5,8 g
19024.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, h: 42 c, nettó: 11,2 g
19025.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) nefelejcsmintás nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 6,6 g
19026.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst(Ag) aranyozott walles nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 15,4 g
19027.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) masszív "oxo" karkötő, jelzett, h: 16 cm, nettó: 22,5 cm
19028.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) 2 db kereszt függő, jelzett, 2,5x1,4 cm, nettó: 1,8 g
19029.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) lapos kígyó karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 9,1 g
19030.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc, áttört kerek függővel, jelzett, h: 45 cm, nettó: 5,9 g
19031.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst(Ag) mérleg függő, jelzett, d: 2,5 cm, nettó: 3,7 g
19032.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) oroszlán függő, jelzett, d: 2,5 cm, nettó: 4,1 g
19033.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) bak függő, jelzett, d: 2,5 cm, nettó: 3,8 g
19034.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus kövekkel, jelzett, méret: 53, bruttó: 3,8 g
19035.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF