Juwelen Zahl der Lose: 72
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1623946
19024
302
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott walles karkötő, jelzett, h: 16,5 cm, nettó: 5,8 g
1623930
19025
302
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, h: 42 c, nettó: 11,2 g 1623926
19026
302
Jewellery
Ezüst(Ag) nefelejcsmintás nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 6,6 g 1623919
19027
302
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott walles nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 15,4 g 1623900
19028
302
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív "oxo" karkötő, jelzett, h: 16 cm, nettó: 22,5 cm
1623884
19029
302
Jewellery
Ezüst(Ag) 2 db kereszt függő, jelzett, 2,5x1,4 cm, nettó: 1,8 g 1623879
19030
302
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos kígyó karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 9,1 g 1623873
19031
302
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, áttört kerek függővel, jelzett, h: 45 cm, nettó: 5,9 g 1623864
19032
302
Jewellery
Ezüst(Ag) mérleg függő, jelzett, d: 2,5 cm, nettó: 3,7 g 1623857
19033
302
Jewellery
Ezüst(Ag) oroszlán függő, jelzett, d: 2,5 cm, nettó: 4,1 g 1623850
19034
302
Jewellery
Ezüst(Ag) bak függő, jelzett, d: 2,5 cm, nettó: 3,8 g 1623847
19035
302
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus kövekkel, jelzett, méret: 53, bruttó: 3,8 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF