Juwelen Zahl der Lose: 72
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1624895
19012
302
3200
Jewellery
Aranyozott filigrán ezüst (Ag.) bross, jelzett, 3,5×3,5 cm, nettó 3,2 g 1621188
19013
302
Jewellery
Ezüst (Ag.) tejszín kiöntő és cukortartó, jelzett, súlyozott, bruttó:197 g (2 db), m:10 és 8,5 cm 1621479
19014
302
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyelű körömreszelő, jelzett, h:20,5 cm
1621198
19015
302
15000
Jewellery
Ezüst (Ag.) monogramos tálca, jelzett, 20×11,5 cm, nettó:140 g 1621473
19016
302
11000
Jewellery
Ezüst (Ag.) sótartó, üveg betéttel, jelzett, súlyozott, m:11 cm, bruttó:159 g 1621471
19017
302
11000
Jewellery
Ezüst (Ag.) sótartó, üveg betéttel, jelzett, súlyozott, tetején horpadt, m:11 cm, bruttó:105 g 1621484
19018
302
11000
Jewellery
Ezüst (Ag.) japán pohár jelzők ( 8db) eredeti dobozában, jelzett, h:6,5 cm (×), nettó: 22 g 1623941
19019
302
Jewellery
Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 14,2 g 1623972
19020
302
Jewellery
Ezüst(Ag) zablamintás lovas karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 14,4 g 1623964
19021
302
Jewellery
Ezüst(Ag) figaromintás karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 4,3 g 1623960
19022
302
Jewellery
Ezüst(Ag) bimbómintás karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 3,7 g 1623956
19023
302
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 2,5 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF