Juwelen

Zahl der Lose: 72

Aranyozott filigrán ezüst (Ag.) bross, jelzett, 3,5×3,5 cm, nettó 3,2 g
19012.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst (Ag.) tejszín kiöntő és cukortartó, jelzett, súlyozott, bruttó:197 g (2 db), m:10 és 8,5 cm
19013.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
15

Ezüst (Ag.) nyelű körömreszelő, jelzett, h:20,5 cm
19014.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag.) monogramos tálca, jelzett, 20×11,5 cm, nettó:140 g
19015.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag.) sótartó, üveg betéttel, jelzett, súlyozott, m:11 cm, bruttó:159 g
19016.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Ezüst (Ag.) sótartó, üveg betéttel, jelzett, súlyozott, tetején horpadt, m:11 cm, bruttó:105 g
19017.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Ezüst (Ag.) japán pohár jelzők ( 8db) eredeti dobozában, jelzett, h:6,5 cm (×), nettó: 22 g
19018.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 14,2 g
19019.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) zablamintás lovas karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 14,4 g
19020.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) figaromintás karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 4,3 g
19021.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) bimbómintás karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 3,7 g
19022.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 2,5 g
19023.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF