Aranyozott ezüst(Ag) fonott karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 14,7 g https://www.darabanth.com/de/302-Fernauktion/302.0/Juwelen/Juwelen~30/Aranyozott-ezustAg-fonott-karkoto-jelzett-h-20-cm-netto-14-7-g~II1626888
1626888
19050
302
3800
Jewellery
Beschreibung: Aranyozott ezüst(Ag) fonott karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 14,7 g