Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 125

15266.

Rufpreis:
2 000 HUF

15267.

Rufpreis:
1 400 HUF

15268.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Oroszország és a szovjetunió XX. századi képes történeti kronológiája (1900-1991) Szerk.: Krausz Tamás, Szilágyi Ákos. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15269.

Rufpreis:
1 800 HUF

15270.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Emma Baumacher(Takács Erika): Hitler művészei. Bp.,2007, Könyvmíves Könyvkiadó Kft. Kiadói papírkötés.
15271.

Rufpreis:
1 000 HUF

15272.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db 1956-ról szóló könyv:  1956 a sajtó tükrében. Szerk: Izsák Lajos, Szabó József. Bp., 1989, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, sérült kötéssel.  Egy népfelkelés dokumentumaiból 1956. Szerk.: Korányi G. Tamás. Bp., 1989, Tudósítások Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
15273.

Rufpreis:
800 HUF

Vincze János: Igazságot az 1956-os egészségügyieknek! Bp., 2008, NDP Kiadó. Kiadói papírkötés. Szép állapotban!
15274.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vincze János: Igazságot az 1956-os Emlék-képeknek! Bp., 2004, NDP Kiadó. Kiadói papírkötés. Szép állapotban!
15275.

Rufpreis:
2 000 HUF

L'affaire Rajk. Compte rendu sténographique complet des séances du tribunal du peuple á Budapest, du 16 au 24 septembre 1949. h.n., 1949, Les Éditeurs Francais Réunis. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, fracia nyelven. / Paperbinding, in poor condition, in French language.
15276.

Rufpreis:
2 000 HUF

15277.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF