Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 125
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1424049
15254
302
Books: History
Tisza István: A helyzetről. Budapest, 1905, Az Ujság. Kiadói papírkötés, megviselt állapotú borítóval.
1417129
15255
302
Books: History
Vas Zoltán: Tizenhat év fegyházban. Budapest, 1944, Kommunisták Magyarországi Pártja, 167 p. Kiadói félvászon kötés. A kötése laza. Első kiadás. A könyvet valószínűleg nem itthon, hanem Moszkvában adták ki. Ritka! Jó állapotban.
1621919
15256
302
Books: History
Magyar Tanácsköztársaság 1919. Bp., 1949, Magyar Munkásmozgalmi Intézet, Szikra-ny. Kiadói egészvászon-kötés, fekete-fehér képanyaggal gazdagon illusztrálva. 1485057
15257
302
Books: History
1621506
15258
302
Books: History
Pacepa, Ion Mihai: Vörös horizontok. Egy román kémfőnök vallomása. New Jersey, é. n., I. H. Printing Company. Papírkötésben, jó állapotban.
1620431
15259
302
Books: History
Karsai Elek két könyve: A budai Sándor-palotában történt 1919-1941. Bp.,1963, Táncsics. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A berchtesgadeni sasfészektől a berlini bunkerig. Bp., 1981, Kossuth. Kiadói papírkötés. 1621094
15260
302
Books: History
Vegyes könyvtétel, 6 db Stefan Niemayer: Heydrich a hóhér. Bp.,2000, Anno. Kiadói papírkötés. H.S. Commager: A második világháború története. Fordította Máthé Elek. Bp.,1995, Holnap. Kiadói papírkötés. Anatolij Kuzmicsov: Márciusi szél. Fordította Pető Miklós. Bp.,1987, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Rózsa László: Fegyvergyártók. (A tőkés hadiipar hatalma.) Bp., 1988, Zrínyi. Kiadói papírkötés. Dr. Ádám Sándor: Magyarok pusztulása. Bp.,1998, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Botár Árpád: A láthatatlan hadsereg. Kémek, árulók, merénylők. Bp.,1990, Zrínyi. Kiadói papírkötés.
1361046
15261
302
100
Books: History
Lévai Jenő: Raoul Wallenberg. Harmadik kiadás. Magyar Téka. Volt könyvtári példány. Átkötött félvászon kötés, 327 p. A borítója és a gerince kopott. 1426543
15262
302
Books: History
1229914
15263
302
Books: History
Szenes Imre: Az utolsó napjuk... Bp., 1957. Szakadozott tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban. + Júliustól júniusig. Dokumentumok 1956-1957 történetéből. Összeáll.: Rákosi Sándor. Bp., 1981, Kossuth. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1605369
15264
302
Books: History
Kim Ir Szen elvtárs forradalmi tevékénységének története. Phenjan, 1971, Idegennyelvű Kiadó. Kiadói műbőr-kötés, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban.
1594249
15265
302
Books: History
Lord Russell A horogkereszt rémtettei. Fordította Gábor Jozefa. Bp., 1955, Szikra. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF