Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 125

Bay Ferenc: Napóleon Magyarországon. A császár és katonái Győr városában. Bp., 1941, Officina. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15278.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

15279.

Rufpreis:
1 800 HUF

Friedrich Weissensteiner: Mária Terézia leányai. Fordította Szántó Judit. Bp.,1995, Fabula. Kiadói kartonált papírkötés.
15280.

Rufpreis:
1 000 HUF

Edvard Radzinszkij: II. Sándor. Az utolsó nagy cár. Fordította Katona Erzsébet. Bp.,2006, Európa. Kiadói kopottas kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15281.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lenkefi Ferenc: Kakas a kasban. Francia hadifoglyok Magyarországon az első koaliciós háború idején 1793-1797. Bp.,2000, Petit Real. Kiadói papírkötés.
15282.

Rufpreis:
1 000 HUF

Falvy Zoltán: A magyar zene története. Bp.,1999, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
15283.

Rufpreis:
1 000 HUF

15284.

Rufpreis:
1 000 HUF

15285.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

15286.

Rufpreis:
6 000 HUF

A pamutkészítőgyár története. Bp., 1970, Pamutnyomóipari Vállalat. Kiadói félvászon-kötés. Készült 300 példányban.
15287.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

15288.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15289.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF