Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 125

15290.

Rufpreis:
1 000 HUF

15291.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rozgonyi Tamás-Zsille Zoltán: Búcsú Hegedűs Andrástól. Bp., 2001, Osiris. Zsille Zoltán dedikációjával! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15292.

Rufpreis:
2 400 HUF

15293.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

A felfedezések és a reformáció kora. A világ történelme 6. kötet. Szerk.: Endrei Zalán. Bp., 1908, Globus. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé  kopottas, foltos borítóval, az elülső kötéstáblánál a kötés kissé sérült, de belül jó állapotban.
15294.

Rufpreis:
3 000 HUF

A népvándorlás és keresztes háborúk kora. A világ történelme 4. kötet. Szerk.: Endrei Zalán. Bp., 1908, Globus. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé  kopottas, foltos borítóval, és kis ütődésekkel, de belül jó állapotban.
15295.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mód Aladár: 400 év küzdelem az önálló Magyarországért. Bp., 1943, Bartsch Sándor. Kiadói papírkötés, papír borítékban,a papírboríték szakadt, a hátsó papírboríték elvált a papírborítótól.
15296.

Rufpreis:
1 000 HUF

Perepatits István: A magyar művelődés története I. Ferdinánd korában. A "Magyar Országgyülési Emlékek" alapján. Bp, 1902, "Pátria" Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. Kiadói papírborító, kissé szakadt borítóval és gerinccel, a kötése sérült, a fűzése meglazult és a könyvtest részben szétvált.
15297.

Rufpreis:
1 400 HUF

15298.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyarország történelme, földje, népe, élete, gazdasága, irodalma, művészete Vereckétől napjainkig. III. kötet. A magyar föld. Bp., (1929), Franklin, 470+1 p. Kiadói aranyozott kiadói félbőr-kötésben, kissé kopottas borítóval, és gerinccel, szakadt elülső előzéklappal.
15299.

Rufpreis:
1 600 HUF

15300.

Rufpreis:
1 200 HUF

15301.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF