Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., (1941), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, a papírborítón kis szakadással.
Sós Endre: Európai fasizmus és antiszemitizmus. Bp., (1948), Magyar Téka. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, hiányzó elülső szennylappal.
Shvoy Kálmán titkos naplója és emlékirata 1918-1945. Sajtó alá rendezte, a bevezető szöveget írta, magyarázó jegyzetekkel ellátta Perneki Mihály. Bp., 1983, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, enyhén kopott állapotban.