Porzellan

Zahl der Lose: 85

Victoria mokkás készlet, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan
11127.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Batty & Co. Ltd. Patent Mustard, angol mustáros tégely, fedél nélkül, apró kopásnyomokkal, máz alatti repedésekkel, jelzett, m: 10,5 cm
11128.

Rufpreis:
1 600 HUF

Meisseni vajtartó pótolt tetővel, tetőn apró csorba, jelzett, d:17 cm, m:11 cm
11129.

Rufpreis:
1 200 HUF

Wawel lengyel porcelán strucc figura, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 18 cm
11130.

Rufpreis:
1 200 HUF

Royal-Dux porcelán ágaskodó ló figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
11131.

Rufpreis:
3 000 HUF

Martinroda német porcelán váza, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 16 cm
11132.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rosenthal tejkiöntő, halvány szürke csíkokkal, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
11133.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Worchester Coventry porcelán tányér, jelzett, kopásnyomokkal, d: 20,5 cm
11134.

Rufpreis:
6 000 HUF

Seltmann Weiden Bavaria porcelán kiöntő és cukortartó, matricás, hibátlan, jelzett, m: 8 és 16 cm
11135.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Scherzer Bavaria Germany biszkvit porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11136.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rosenthal virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
11137.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Royal Dux porcelán madárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12 cm.
11138.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF