Porzellan Zahl der Lose: 85
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1615808
11103
301
Zsolnay repesztett váza, kézzel festett, jelzett, kis lekopásokkal, m: 22,5 cm 1612533
11104
301
Zsolnay porcelán cica, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 11,5 cm 1604002
11105
301
Zsolnay porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, mázhibával, 9x6 cm 1604206
11106
301
Zsolnay kisfiú a búgócsigával, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:11 cm, h: 14 cm (tervező:Sinkó András)
1618487
11107
301
Zsolnay repesztett váza, kézzel festett, jelzett, kis lekopásokkal, m: 27,5 cm 1617266
11108
301
1613929
11109
301
Hollóházi madár mintás mokkás csésze készlet, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, piszkos 1612941
11110
301
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 23 cm
1612763
11111
301
Hollóházi retró holló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm 1618871
11112
301
Hollóházi szatmári szilvapálinka porcelán butykos, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 24 cm
1618770
11113
301
50000
Hollóházi Erika mintás porcelán nagy ét készlet kiegészítőkkel matricás, jelzett, hibátlan, összesen: db 1497754
11114
301
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF