Porzellan Zahl der Lose: 85
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1601560
11091
301
Herendi Viktória mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14×11 cm 1603977
11092
301
Herendi Apponyi mintás fonott tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 3,5 cm
1591790
11093
301
14000
Herendi madár mintás aprósüteményes készlet, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan 1316941
11094
301
Herendi Viktória áttört tálka, kézzel festett, jelzett, apró repedéssel, m:4,5 cm, 10,5 cm
1599783
11095
301
Herendi fehér mázas pulyka, hibátlan, jelzett, m:12 cm
1618505
11096
301
Herendi Cleopatra, fehér mázas, jelzett (Szilágyi Nagy István), apró máz hibával, m:24 cm 1617314
11097
301
Herendi Apponyi mintás hiányos mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, (5 db) 1617298
11098
301
Herendi Rotschild mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 32 cm 1617249
11099
301
Herendi tálkák ( 3 db), kézzel festett, jelzett (kettő koronás), egyiken gyári máz hibával, 8×6 cm (2×), 9×9,5 cm 1618494
11100
301
Herendi bagoly, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 1611699
11101
301
1616251
11102
301
15000
6 darabos Zsolnay manófüles teás készlet: csésze+alj, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 9,5 ill. 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF