Porzellan Zahl der Lose: 85
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1618391
11079
301
Herendi Viktória mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 28 cm 1618485
11080
301
Herendi porcelán mini tálka, cipő, fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal 1615130
11081
301
40000
Herendi Fanfan PVHB pikkelymintás állatos gyerek tálka és bögre, kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban, d: 17,5 ill. 8,5 cm
1617116
11082
301
Herendi Kakas Marci, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, h:17 cm 1613105
11083
301
Herendi virág mintás hamutartó, kézzel festett, jelzett, kopott, 15×15 cm
1612369
11084
301
Herendi Apponyi mintás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:32 cm 1612309
11085
301
Herendi Apponyi mintás leveses csésze + alj (3 dl), kézzel festett, jelzett, hibátlan 1612320
11086
301
Herendi Apponyi mintás lapos tányér készlet (2 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25,5 cm (2×) 1613625
11087
301
Herendi Viktória mintás porcelán süteményes tál, kézzel festett, jelzett(1943), hibátlan, d: 19 cm 1614740
11088
301
14000
Herendi porcelán nyúlpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
1614687
11089
301
Herendi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
1614668
11090
301
Herendi porcelán nyúl, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF