Porzellan Zahl der Lose: 85
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1616692
11115
301
Hollóházi márvány váza, jelzett, hibátlan, m:20 cm 1603569
11116
301
26000
cca 1890 Fischer Ignác korsó, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, arany festés több helyen lekopott, jelzett "Fischer I. Budapest" m: 14 cm / Fischer jug, hand-painted, slightly worn gold paint 1617069
11117
301
cca 1910 Glücksmann Bertalan Szeged porcelán fogantyú, jelzés nélkül, matricás, kopott, h: 9 cm. 1612806
11118
301
Aquincumi térdelő akt, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 22 cm
1618270
11119
301
Aquincumi kislány a macival, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
1573597
11120
301
Aquincumi női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm 1577142
11121
301
24000
1555566
11122
301
1596521
11123
301
Ens rózsás bonbonier, kézzel festett, apró lepattanásokkal, jelzett, 17×11 cm
1466138
11124
301
50000
1603430
11125
301
Pirkenhammer és Ilmenau hiányos készlet és tálka, matricás, jelzett, hibátlan m:9-20 cm, d:15 cm
1274815
11126
301
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF