Porzellan

Zahl der Lose: 85

Hollóházi márvány váza, jelzett, hibátlan, m:20 cm
11115.

Rufpreis:
1 000 HUF

11116.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

cca 1910 Glücksmann Bertalan Szeged porcelán fogantyú,  jelzés nélkül, matricás, kopott, h: 9 cm.
11117.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aquincumi térdelő akt, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 22 cm
11118.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Aquincumi kislány  a macival, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
11119.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aquincumi női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm
11120.

Rufpreis:
1 800 HUF

11121.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

11122.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ens rózsás bonbonier, kézzel festett, apró lepattanásokkal, jelzett, 17×11 cm
11123.

Rufpreis:
1 200 HUF

11124.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Pirkenhammer és Ilmenau hiányos készlet és tálka, matricás, jelzett, hibátlan m:9-20 cm, d:15 cm
11125.

Rufpreis:
3 000 HUF

11126.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF