Porzellan

Zahl der Lose: 85

Gésa, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:12 cm
11151.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Retro szovjet jelzett népviseletes figura, kézzel festett, hibátlan, m:16 cm
11152.

Rufpreis:
1 600 HUF

Matricás tálka a kínai horoszkóppal, jelzés nélkül, hibátlan, d:15,5 cm
11153.

Rufpreis:
2 000 HUF

Halas porcelán tálka, matricás, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, 16x7 cm
11154.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fehér mázas porcelán oroszlán, jelzés nélkül, hibátlan, 25x16 cm
11155.

Rufpreis:
1 200 HUF

Porcelán tárgyak, összesen: 6 db,  egyike lepattanással, m:7-10 cm
11156.

Rufpreis:
800 HUF

Kínai jelzett tubákos fiolák ( 3 db). Kézzel festett, hibátlan, dugó nélkül, jelzett porcelán ecsetmosó m:6-9 cm,
11157.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Cintányéros férfi, fehér mázas porcelán figura, apró lepattanásokkal, jelzés nélkül, m: 18 cm
11158.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett olasz cipekedő szamár, kézzel festett, hibátlan, m:27 cm, h:20 cm
11159.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kisfiú kecskével, kézzel festett német porcelán figura, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
11160.

Rufpreis:
1 400 HUF

Retró porcelán váza, jelzett (W.Germany), hibátlan, m:20 cm
11161.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett kínai ecsettartó, kézzel festett, hibátlan, m:11 cm
11162.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF