Porzellan Zahl der Lose: 85
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1612811
11151
301
Gésa, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:12 cm 1612434
11152
301
Retro szovjet jelzett népviseletes figura, kézzel festett, hibátlan, m:16 cm 1612387
11153
301
Matricás tálka a kínai horoszkóppal, jelzés nélkül, hibátlan, d:15,5 cm
1614783
11154
301
Halas porcelán tálka, matricás, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, 16x7 cm 1614195
11155
301
Fehér mázas porcelán oroszlán, jelzés nélkül, hibátlan, 25x16 cm 1602402
11156
301
Porcelán tárgyak, összesen: 6 db, egyike lepattanással, m:7-10 cm
1617819
11157
301
Kínai jelzett tubákos fiolák ( 3 db). Kézzel festett, hibátlan, dugó nélkül, jelzett porcelán ecsetmosó m:6-9 cm,
1579425
11158
301
Cintányéros férfi, fehér mázas porcelán figura, apró lepattanásokkal, jelzés nélkül, m: 18 cm
1587714
11159
301
Jelzett olasz cipekedő szamár, kézzel festett, hibátlan, m:27 cm, h:20 cm
1556488
11160
301
Kisfiú kecskével, kézzel festett német porcelán figura, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
1490910
11161
301
Retró porcelán váza, jelzett (W.Germany), hibátlan, m:20 cm
1617779
11162
301
Jelzett kínai ecsettartó, kézzel festett, hibátlan, m:11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF