Gordon Maccreagh: Két év Brazilia őserdőiben. Fordította: Fodor Erzsébet. Bp.,é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér fotókkal, és egy kihajtható térképmelléklettel illusztrálva.
György Aladár: A Föld és népei. III-IV. kötet. III. kötet: Ázsia és Ausztrália. IV. kötet: Európa. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Második kiadsá. Számos egészoldalas és szövegközti fekete-fehér, és egészoldalas színes illusztrációkkal, valamint térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festetett egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kopottas gerinccel, a III. kötet borítójának hátoldala foltos.
Dr. Alföldi László-Bélteky Lajos-Dr. Böcker Tivadart, Horváth József.-Dr. Korim Kálmán-Liebe Pál-Rémi Róbertné: Budapest hévizei. Budapest, 1968, Vízgazdálkodási Tudományos Kutató Intézet, 365 p. Kiadói egészvászon kötés.
Albrizzi, Giovanni Battista: Forestiero illuminato intorno le cose piu rare, e curiose, antiche, e moderne della citta di Venezia, e dell'isole circonvicine : con la descrizione delle chiese, monisteri, ospedali, tesoro di S. Marco, arsenale, fabbriche pubbliche, pitture celebri, funzioni e divertimenti, e di quanto v'e di piu riguardevole : opera adornata di vedute in rame I.-II. Venezia, 1792. Giacomo Storti. 15 metszettel és 2 kihajtható térképpel. Félbőr kötésben. Szép állapotúű velencei útikönyv / with 15 etchings and 2 etched fold-out maps. In half-leather binding, in nice condition
Itinerario istruttivo da Roma a Napoli ovvero descrizione generale de' piu' insigni ... ed architettura di questa celebre citta e delle sue vicinanze Rom, 1816. Pressol'autore. 33 metszettel és két metszett, kihajtható térképpel, jó állapotú félbőr kötésben / With complete 33 etchings and two etched fold-out maps. In half leather binding, in nice condition
Vasi, Mariano: Itinerario istruttivo di Roma. antica e moderna ovvero descrizione generale dei monumenti antichi e moderni ... Riveduta, corretta ed accresciuta da A. Nibby. I.-II. Rom, 1818. Stamperia de Romanis, 47 metszettel és két metszett, kihajtható térképpel, jó állapotú félbőr kötésben / With complete 47 etchings and two etched fold-out maps. In half leather binding, in nice condition
Hárs József, Bak Jolán et al.: Képes Krónikás. Sopron. Fordította Tótfalusi István, Kovács Andrea, Ureczky Lilla, Volker Menke. Az akvarelleket és a rajzokat Gyenes Péter készítette. Győr, 2005, Stabil Reklámstúdió. Első kiadás. Kiadói illusztrált fűzött keménykötés, számos rajzzal, képpel gazdagon illusztrálva, magyar, angol és német nyelven. Számozott (1500/464.) példány.
A Sárospataki Református Főiskola. Szerk.: Mátyás Ernő. Sárospatak, 1939, Sárospataki Református Főiskola. Kiadói papírborító, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.