Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 76

Csoma Gergely: Moldvai csángó magyarok. Az utószót Domokos Pál Péter írta. Bp., 1988, Corvina. Kiadói papírkötés.
15060.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pálffy István: Szlovákia. Konyha, kultúra, kalauz. h.n., 2008, Proeurópa. Kiadói papírkötés.
15061.

Rufpreis:
1 200 HUF

Körmendi Lajos: Az én Karcagom avagy Bod László festőművész világjárásai és hazatalálásai. Karcag, 1999, Barbaricum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
15062.

Rufpreis:
1 200 HUF

15063.

Rufpreis:
1 200 HUF

Italien: Südtirol-Trentino. Östlicher Teil und Provinz Belluno (Dolomiten). München, 1964, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 248.). Térképmelléklettel. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15064.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes kis útikönyv tétel, különféle német nyelvű vezetők: Schider, Eduard: Gastein (Salzburg, 1925); Offizieller Führer durch die München (München, [1912]); Griebens Reiseführer Bd. 105: Mailand und Umgebung (Berlin, 1925); Strau$, Valentin: Kleiner Kletterführer (Linz, 1938). Példányonként változó állapotban.
15065.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gallhuber, Julius: Dolomiten. Ein Führer durch die Täler, Orte und Berge der gesamten Dolomiten. 1-3. köt. Bécs, 1928, Reichenstein Verlag. Számos térképmelléklettel. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15066.

Rufpreis:
1 600 HUF

Baedeker, Karl: Italien. 3. köt.: Unter-Italien und Sicilien. Lipcse, 1887, Verlag von Karl Baedeker. Térképmellékletekkel. Vászonkötésben, megviselt állapotban.
15067.

Rufpreis:
1 600 HUF

Delago, Hermann: Dolomiten-Wanderbuch. Innsbruck - Wien - München, é. n., Verlagsanstalt Tyrolia.  Vászonkötésben, jó állapotban.
15068.

Rufpreis:
1 600 HUF

15069.

Rufpreis:
1 000 HUF

15070.

Rufpreis:
800 HUF

15071.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF