Trencsényi-Waldapfel Imre: A régi Pest-Buda. Egykorú képek és leírások. 1944, Officina. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, volt könyvtári példány.
Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés. Jó állapotban.
Erődi Béla: A fáraók országában. Bp., é.n. (1897), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.+ 4+229+3 p. + 1 t. Kiadói festett, illusztrált kissé kopottas egészvászon-kötésben, kissé laza fűzéssel, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, számos szövegközti és egész oldalas fekete-fehér fényképpel és kissé szakadozott kihajtható térképmelléklettel illusztrálva. A kötés Gottermayer Nándor könyvkötő műhelyében készült.
Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Egy év Belső-Mongólia lámakolostoraiban. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben.
2 db könyv-Major Máté: Vágó Péter. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban + Pierre Vágó: egy mozgalmas élet. Bp., 2002, Holnap Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.