Porzellan Zahl der Lose: 54
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1607394
11079
300
15000
Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23,5 cm 1571471
11080
300
34000
1590905
11081
300
Herendi porcelán papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
1610298
11082
300
40000
Herendi indiai kosár mintás porcelán hármas kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 33x33 cm 1608468
11083
300
11000
Herendi Apponyi mintás lapos tányér készlet (6db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25,5 cm (6×) 1608427
11084
300
Herendi Apponyi mintás kínáló tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 24×25,5 cm 1608374
11085
300
Herendi Apponyi mintás leveses csésze + alj (3 dl), kézzel festett, jelzett, hibátlan 1608425
11086
300
Herendi Apponyi mintás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25 cm 1608408
11087
300
11000
Herendi Apponyi mintás süteményes tányér készlet ( 6db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:21 cm (6×) 1591796
11088
300
28000
Herendi Viktória mintás, tányér, áttört díszítéses kézzel festett, jelzett, hibátlan, 23,5 cm 1268720
11089
300
28000
1607874
11090
300
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, kopott, m: 15,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF