Porzellan Zahl der Lose: 54
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1585994
11127
300
2 db jelzett japán madaras süteményes tányér, matricás, hibátlan, d: 18,5 cm (2×)
1591333
11128
300
Jelzett szovjet zenészek, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm 1610069
11129
300
Jelzett teás csésze és alj süteményes tányérral, kopott 1315273
11130
300
Keleti motívumos porcelán kínáló, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 23 cm
1607381
11131
300
Vegyes porcelán tétel, összesen 7 db, tároló edény, gyógyszeres tégelyek, m: 3,5 és 22 cm között
1607491
11132
300
3 db porcelán tintatartó és porzó, 4x5x5 cm és 4x4,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF