Porzellan Zahl der Lose: 54
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1606954
11103
300
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 23 cm 1606971
11104
300
Hollóházi sárkány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 19 cm 1606938
11105
300
3 db porcelán és 1 db kerámia kiskutya, kézzel festettek, jelzettek (közte Hollóházi is), kis kopásokkal, különböző méretben 1606931
11106
300
Kis porcelán tétel: Hollóházi mókus, Drasche nyúl, Hollóházi gyűszű, malacka, matricásak, részben jelzettek, kopásokkal, különböző méretben 1606981
11107
300
Aquincumi gyurgyalag, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 10 cm + Drasche boci, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 8 cm
1609668
11108
300
Jelzett (Hüttl Tivadar mint forgalmazó) levonó képes, tányér, kopott, d:25 cm 1610081
11109
300
Drasche páva, őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 és 14 cm 1610091
11110
300
Kalocsai tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, d:28 cm 1594264
11111
300
Aquincum őszapó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 1590899
11112
300
Balázs L. Zsuzsa: Női figura, mázas kerámia figura, jelzett, hibátlan, m: 37 cm
1522204
11113
300
Alka Kunst fedeles váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:35 cm 1538064
11114
300
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF