Porzellan Zahl der Lose: 54
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1606285
11091
300
Zsolnay porcelánfajansz kanna, levonóképes, részben kézzel festett, jelzett, formaszámmal (7343), egy helyen sérüléssel, m: 12,5 cm 1607417
11092
300
50000
Zsolnay eozin mázas fekvő tulipán, jelzett, hibátlan, 25x14 cm
1591327
11093
300
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x12,5 cm 1594863
11094
300
Zsolnay virágmintás porcelán süteményes készlet, 6 db kis + 1 nagy tányér, máz alatti repedésekkel, jelzett, d: 17,5 és 28 cm 1609673
11095
300
Zsolnay korsó, mázas pirogránit, hibátlan, m:16 cm, d:9 cm, kb 0,7 liter 1610047
11096
300
Zsolnay lány könyvel, kézzel festett, jelzett (tercia), hibátlan, m: 17 cm 1594177
11097
300
Zsolnay kékmázas porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 1594151
11098
300
Zsolnay salátalevelet rágcsáló nyuszi, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 7 cm
1594210
11099
300
Zsolnay kacsa pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm 1592260
11100
300
Zsolnay búzavirág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 1593348
11101
300
Zsolnay kisfiú a búgócsigával, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:11 cm, h: 14 cm (tervező:Sinkó András) 1591504
11102
300
Hollóházi retró lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF