Porzellan Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1604279
11135
299
Aquincumi kisfiú a nyuszival, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm 1604241
11136
299
Aquincumi porcelán öltözködő kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11x10 cm 1597580
11137
299
Aquincumi legény népviseletben, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm
1597642
11138
299
Kalocsai kupicás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen:8 db 1599449
11139
299
Drasche porcelán kulacs, 2 db, matricás, hibátlan, jelzett, m: 10 és 16 cm
1599456
11140
299
Aquincumi porcelán akt és hercegnő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 1599469
11141
299
Gránit porcelán vajtartó, matricás, jelzett, kis kopásokkal, 29x15x9 cm 1576008
11142
299
Drasche ülő nő tállal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
1573597
11143
299
Aquincumi női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm
1573596
11144
299
Aquincumi fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm 1598813
11145
299
Meisseni porcelánok: kiöntő, szószos tál, tálka, kopottak, jelzettek, m:13 cm, 13×12 cm, 22×9 cm 1597571
11146
299
Bavaria Johann Seltmann tálkák ( 2 db), matricás, jelzett, hibátlan, d:14 és 18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF