Porzellan

Zahl der Lose: 94

Zsolnay virág mintás teás kiöntő, kis kiöntő, matricás, jelzett, kopott, m:12-16 cm
11111.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay szívecske, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×8,5 cm
11112.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay füles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm
11113.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsolnay tyúkot etető kislány, jelzett, eozin mázas, apró mázhibával, m:10 cm, h:10 cm
11114.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

11115.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Hüttl Tivadar-féle lapostányér készlet, 6+1 db, hibátlan, jelzett, d: 24 cm (6×), d:31 cm
11116.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi virág mintás hiányos mokkás készlet, matricás, kopott
11117.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi porcelán boci és madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 és 13,5 cm
11118.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tégely, matricás, hibátlan, jelzett, 5,5x6 cm
11119.

Rufpreis:
1 600 HUF
14

Hollóházi Szász Endre tervezte "Napfény" tál, matricás, jelzett, hibátlan, d:24,5 cm
11120.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített "Napfény" tálka, matricás, karcos, jelzett, d:15,5 cm
11121.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített mini tálka (2 db), matricás, hibátlan, jelzett, d:7,5 cm (2×)
11122.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF