Porzellan Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1602479
11111
299
Zsolnay virág mintás teás kiöntő, kis kiöntő, matricás, jelzett, kopott, m:12-16 cm 1600954
11112
299
Zsolnay szívecske, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×8,5 cm 1601005
11113
299
Zsolnay füles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm 1565369
11114
299
4200
Zsolnay tyúkot etető kislány, jelzett, eozin mázas, apró mázhibával, m:10 cm, h:10 cm 1603569
11115
299
26000
1604651
11116
299
Hüttl Tivadar-féle lapostányér készlet, 6+1 db, hibátlan, jelzett, d: 24 cm (6×), d:31 cm 1521278
11117
299
Hollóházi virág mintás hiányos mokkás készlet, matricás, kopott 1599548
11118
299
Hollóházi porcelán boci és madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 és 13,5 cm 1599400
11119
299
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tégely, matricás, hibátlan, jelzett, 5,5x6 cm 1599416
11120
299
Hollóházi Szász Endre tervezte "Napfény" tál, matricás, jelzett, hibátlan, d:24,5 cm 1599431
11121
299
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített "Napfény" tálka, matricás, karcos, jelzett, d:15,5 cm 1599427
11122
299
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített mini tálka (2 db), matricás, hibátlan, jelzett, d:7,5 cm (2×) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF