Porzellan Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1599422
11123
299
Hollóházi Szász Endre tervezte fváza, matricás, jelzett, apró lepattanással, m:19,5 cm 1597514
11124
299
Hollóházi íbisz pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm
1599419
11125
299
Hollóházi Szász Endre tervezte falitányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:25 cm 1597636
11126
299
Hollóházi Ludas Matyi, kézzel festett, alján apró lepattanással, jelzett, m22 cm 1599529
11127
299
Hollóházi váza ( 2db), matricás, jelzett, hibátlan, m:15 és 17,5 cm 1599535
11128
299
Hollóházi porcelán liba, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyommal, m: 16,5 cm 1599537
11129
299
Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyommal, m: 14 cm
1599502
11130
299
Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 1599454
11131
299
Hollóházi virágmintás porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 21,5 cm 1599553
11132
299
Hollóházi porcelán kulacs, 6 db kupicával, vadász témájú díszítéssel matricás, hibátlan, jelzett 1497754
11133
299
Hollóházi népviseletbe öltözött lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, festék hibával, m:28 cm
1604223
11134
299
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF