Porzellan Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1597737
11147
299
Wallendorf nyuszikat etető puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
1597498
11148
299
Kronester Bavaria mokkás csésze és alj, süteményes tányér, kopott, jelzett, d:19 cm 1602120
11149
299
Meissen leveses tál, szószos tál, plakett, összesen: 3 db, matricás, jelzett, kopott, 27×15 cm, 14×6 cm, 5×5 cm 1466138
11150
299
50000
1559828
11151
299
Royal Dux tacskó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm, h:16,5 cm/ Royal Dux porcelain dachshund, perfect condition, signed 1598380
11152
299
Wedgood mini váza, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m:8 cm 1599418
11153
299
Hollóházi Szász Endre tervezte falitányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:25 cm 1490910
11154
299
Retró porcelán váza, jelzett (W.Germany), hibátlan, m:20 cm
1602478
11155
299
19-20. századi fedeles porcelán mustártartó, kézzel festett, alján lepattanással, m: 14 cm, tányér d: 15,5 cm 1600562
11156
299
Casa Nada világítótornyos, díszes konyhai tartó, kézzel festett, jelzett, fém szerelékkel, m: 15,5 cm 1600548
11157
299
Dekoratív fajansz bonboniere, fedővel, hibátlan, m: 11 cm 1600554
11158
299
3 db kékfestéses fajansz "matrjoska"-edényke, jelzés nélkül, apró kopásokkal, d: 7-11,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF