Porzellan Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1316941
11075
299
Herendi Viktória áttört tálka, kézzel festett, jelzett, apró repedéssel, m:4,5 cm, 10,5 cm
1603977
11076
299
Herendi Apponyi mintás fonott tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 9 cm, m: 3,5 cm
1603994
11077
299
Herendi porcelán virágmintás karmos mini kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 1604337
11078
299
Herendi Viktória mintás porcelán süteményes tál, kézzel festett, jelzett(1943), hibátlan, d: 19 cm 1603988
11079
299
Herendi porcelán nyuszipár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13x12 cm 1599783
11080
299
Herendi fehér mázas pulyka, hibátlan, jelzett, m:12 cm
1600535
11081
299
Herendi kis hamutálka Győr címerével, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 8,5×7×1,5 cm 1604594
11082
299
Herendi Apponyi mintás húsos tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 41×31 cm 1599775
11083
299
Herendi Viktória mintás fogpiszkáló tartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5 cm, h:7 cm 1604583
11084
299
Herendi Apponyi mintás leveses tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm, 27×22 cm 1597694
11085
299
Herendi pillangós medál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 5×4 cm 1601560
11086
299
Herendi Viktória mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14×11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF