Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 126
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1542328
15084
298
Books: Travelling, Local History
1542745
15085
298
1574938
15086
298
Zboray Ernő : Tizenöt év Jáva szigetén. Bp., 1936, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, foltos-kopottas gerinccel, egy kijáró lappal.
1137181
15087
298
Germanus Gyula: Kelet varázsa. Bp., 1984, Magvető Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1558426
15088
298
Féja Géza: Viharsarok. az Alsó Tiszavidék földje és népe. Magyarország felfedezése. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
1580701
15089
298
1580679
15090
298
Greenhorn: Három világrész csavargója. Fordította: Lengyelné Vértes Lenke. A világjárás hősei. Kalandos utazások. Bp., 1932, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
1341809
15091
298
Baedeker, Karl: Italien. 3. köt.: Unter-Italien und Sicilien. Lipcse, 1887, Verlag von Karl Baedeker. Térképmellékletekkel. Vászonkötésben, megviselt állapotban.
1338258
15092
298
Delago, Hermann: Dolomiten-Wanderbuch. Innsbruck - Wien - München, é. n., Verlagsanstalt Tyrolia. Vászonkötésben, jó állapotban.
1367024
15093
298
1427657
15094
298
1246120
15095
298
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF