15090.
Beendet 298. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Greenhorn: Három világrész csavargója. FordÃtotta: Lengyelné Vértes Lenke. A világjárás hÅ‘sei. Kalandos utazások. Bp., 1932, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, foltos borÃtóval, kissé laza fűzéssel.