Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 126
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1596080
15060
298
Books: Travelling, Local History
1596062
15061
298
2200
Batár Attila: A sokrétű Víziváros. Bp., 2002, HVG. Kiadói papírkötés, gazdag feket-fehér képanyaggal. Szép állapotban. 1595791
15062
298
Vegyes könyvtétel, Pogány Frigyes könyvei, 2 db: Párizs. Bp., 1974, Corvina. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Róma. Bp., 1974, Corvina. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1595793
15063
298
Vegyes könyvtétel, Velencéről, 3 db: Gustav Pauli: Venedig. Leipzig-Berlin, 1900, E.A. Seemann. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, kötéssel, német nyelven. Diego Valeri: Városom, Velence. Fordította Éder Zoltán. Bp., 1968, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Pogány Frigyes: Velence. Bp., 1979, Corvina. Második, módosított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1502974
15064
298
Zboray Ernő : Tizenöt év Jáva szigetén. Bp., 1936, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, 33/34. oldal kijár, 95/96. oldal szakadt. 1574985
15065
298
Trencsényi-Waldapfel Imre: A régi Pest-Buda. Egykorú képek és leírások. 1944, Officina. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, volt könyvtári példány.
1552644
15066
298
1595437
15067
298
Gran, Tryggve: Wo das Südlicht flammt. Scotts letzte Südpol-Expedition und was ich dabei erlebte. Berlin, é. n., Volksverband der Bücherfreunde Wegweiser-Verlag. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1519429
15068
298
Seifert Tibor: Budapest XI. kerület: A főváros nyugati kapuja. Bp., 1998, önkormányzat. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben. 1570358
15069
298
1549960
15070
298
Szabó Tibor - Nagy Péter: Az Europa Nostra-díjas szegedi Kárász utca és Klauzál tér. Szeged, 2007, Bába Kiadó. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
1594579
15071
298
Jakab István László: Bicske története. Bicske, 1969, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, gazdagon illusztrálva. Megjelent 3000 példányban. Szép állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF