Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 126

15060.

Rufpreis:
2 000 HUF

Batár Attila: A sokrétű Víziváros. Bp., 2002, HVG. Kiadói papírkötés, gazdag feket-fehér képanyaggal. Szép állapotban.
15061.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Vegyes könyvtétel, Pogány Frigyes könyvei, 2 db:  Párizs. Bp., 1974, Corvina. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Róma. Bp., 1974, Corvina. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15062.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vegyes könyvtétel, Velencéről, 3 db: Gustav Pauli: Venedig. Leipzig-Berlin, 1900, E.A. Seemann. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, kötéssel, német nyelven. Diego Valeri: Városom, Velence. Fordította Éder Zoltán. Bp., 1968,  Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Pogány Frigyes: Velence. Bp., 1979, Corvina. Második, módosított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15063.

Rufpreis:
1 400 HUF

15064.

Rufpreis:
1 000 HUF

Trencsényi-Waldapfel Imre: A régi Pest-Buda. Egykorú képek és leírások. 1944, Officina. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, volt könyvtári példány.
15065.

Rufpreis:
1 000 HUF

15066.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gran, Tryggve: Wo das Südlicht flammt. Scotts letzte Südpol-Expedition und was ich dabei erlebte. Berlin, é. n., Volksverband der Bücherfreunde Wegweiser-Verlag. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15067.

Rufpreis:
800 HUF

Seifert Tibor: Budapest XI. kerület: A főváros nyugati kapuja. Bp., 1998, önkormányzat. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben.
15068.

Rufpreis:
1 000 HUF

15069.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szabó Tibor - Nagy Péter: Az Europa Nostra-díjas szegedi Kárász utca és Klauzál tér. Szeged, 2007, Bába Kiadó. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15070.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jakab István László: Bicske története. Bicske, 1969, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, gazdagon illusztrálva. Megjelent 3000 példányban. Szép állapotban.
15071.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF