Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 126
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1539315
15048
298
Books: Travelling, Local History
Kollin Ferenc (szerk.): Budapesti üdvözlet. Budapest, 1983, Helikon Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér fotókkal.
1562550
15049
298
1558495
15050
298
1581290
15051
298
1581321
15052
298
1593100
15053
298
Polonia. Vier Jahreszeiten. Varsó, é. n., n. n. Számos fekete-fehér fényképpel. Vászonkötésben, jó állapotban.
1043403
15054
298
1570412
15055
298
Egyezményes jelek, írásminták és rövidítések az 1:25000, 1:50000 és 1:1000000 mértékarányú topográfiai térképek számára. hn., 1953, Magyar Népköztársaság HM. Térképészeti Intézet. Kiadói félvászon kötésben. 1566988
15056
298
1567033
15057
298
1567028
15058
298
1555137
15059
298
Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül I-II.. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Budapest, é.n., Magyar kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzzal illusztrált kiadvány. Kiadói dombornyomott, gazdagon díszített, egészvászon kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, sérült fűzéssel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF