Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 126

15048.

Rufpreis:
1 400 HUF

15049.

Rufpreis:
1 200 HUF

15050.

Rufpreis:
800 HUF

15051.

Rufpreis:
2 000 HUF

15052.

Rufpreis:
1 600 HUF

Polonia. Vier Jahreszeiten. Varsó, é. n., n. n. Számos fekete-fehér fényképpel. Vászonkötésben, jó állapotban.
15053.

Rufpreis:
1 200 HUF

15054.

Rufpreis:
1 600 HUF

Egyezményes jelek, írásminták és rövidítések az 1:25000, 1:50000 és 1:1000000 mértékarányú topográfiai térképek számára. hn., 1953, Magyar Népköztársaság HM. Térképészeti Intézet. Kiadói félvászon kötésben.
15055.

Rufpreis:
800 HUF

15056.

Rufpreis:
800 HUF

15057.

Rufpreis:
1 000 HUF

15058.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül I-II.. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Budapest, é.n., Magyar kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzzal illusztrált kiadvány. Kiadói dombornyomott, gazdagon díszített, egészvászon kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, sérült fűzéssel.
15059.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF