Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 126

Országok lexikona A-Z. Bp., 2007., Magyar Nagylexikon Kiadó. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.
15036.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fucskár Ágnes-Fucskár József Attila: Pécs, a sokszínű város. Pécs, 2010, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15037.

Rufpreis:
800 HUF

15038.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bruno Brizzi: Lazio Scomparso. Roma, 1977, Edizioni Quasar. Kiadói egészvászon, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, olasz nyelven. / Linen-binding, in paper cover, in Italian language.
15039.

Rufpreis:
2 000 HUF

15040.

Rufpreis:
5 000 HUF

15041.

Rufpreis:
1 000 HUF

Földrajzi és politikai világatlasz. Országlexikonnal. Bp.-Győr, 2003, Athenaeum-Favorit '97-Hibernia Nova Kiadói Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15042.

Rufpreis:
1 600 HUF

Világjárók sorozat két kötete:  Peter Baumann, Erwin Patzlet: Emberek az esőerdőben. Az auka-expedíció.Fordította Balassa Klára. Bp., 1980, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.  Thor Heyerdahl: Tutajjal a Csendes-Óceánon. A Kon-Tiki expedició. Bp., 1980, Gondolat. 5. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15043.

Rufpreis:
800 HUF

Vas megye. Panoráma képeskönyvek. Tóth Imre fotóival. Weöres Sándor előszavával. Bp., 1973, Panoráma. Kiadói papírkötés.
15044.

Rufpreis:
1 000 HUF

Norman Carr: Elefántok völgye. A Luangwa völgyének és állatvilágának élete. Fordítota Stohl Gábor. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva.
15045.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erdei Ferenc: Futóhomok. A Duna -Tisza köze. Magyar Világ. Bp., 1957, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
15046.

Rufpreis:
1 200 HUF

15047.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF