Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1591445
11094
298
Hollóházi olvasó fiú , Aquincumi esernyős lány ( 2 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen: 3 db, m:8-13 cm 1591504
11095
298
Hollóházi retró lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm
1591324
11096
298
Hollóházi liba, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm 1595095
11097
298
Hollóházi bányász korsó, matricás, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm
1524741
11098
298
Aquincumi cipőfűző kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 1572295
11099
298
30000
Kalocsai hiányos készlet, kézzel festett, jelzett, apró festék kopással, összesen:40 db
1594331
11100
298
Aquincumi kisfiú a nyuszival, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm 1594239
11101
298
Aquincumi népviseletes lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm 1594264
11102
298
Aquincum őszapó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
1594219
11103
298
Aquincumi csikós legény kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27 cm 1274815
11104
298
Jos Kratzer & Söhne viaskodó szarvasok, fali kép, kézzel festett, jelzett (mély nyomás), kopás nyomokkal, 16×23 cm
1596565
11105
298
Limoges Léa la Fernme Fleur dísz tányér, részben kézzel festett, hibátlan, jelzett, d: 21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF